Aktuální akční nabídky pro internet a prodejnu


internet
Akce pro stávájící zákazníky naší síťě
Jste spokojeni s našimi službami? Máte (znáte) ve svém okolí někoho, kdo potřebuje připojit k internetu? Pokud nám doporučíte nového zákazníka, který s námi uzavře smlouvu, získáte od nás (jako bonus) 3 měsíce provozu internetu zdarma (=obdržíte částku ve výši tří měsíčních plateb).
prodejna Stálá akce na naší prodejně
Při zakoupení tiskárny v naší prodejně získáte 10% slevu na náplně do tiskáren všech značek. Na náplně laserové a inkoustové, originální, kompatibilní i renovované. + můžete získat 3% slevu na všechno naše zboží s kartou Lyoness.
REGISTRACE DO LYONESS ZDARMA NA PRODEJNĚ
pc Při nákupu PC či notebooku získáte internet na 6 měsíců zdarma
Potřebujete si koupit nový PC nebo notebook? Využijte naši jedinečnou akci, kdy při nákupu jakéhokoli nového stolního počítače nebo notebooku od nás, získáte internet na 6 měsíců v naší síti zcela ZDARMA. Nabídku stolních počítaců a notebooků najdete na našem e-shopu. Tato akční nabídka platí pouze pro nové zákazníky internetu.Další akční nabídky připravujeme...

Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák