FAQ, tipy a rady

otaznik Nefunkční odchozí pošta
Stává se Vám, že Vám píše SMTP server že nemůže odeslat poštu ? Ano, to je problém u Českých radiokomunikací i GTS Novery, kteří nasazují antispamové brány a ono se to tak trochu se...
Naši zákazníci mohou použít následující smtp server, který je dočasně poskytnut jako náhrada.
SMTP server : smtp.web-mmcomp.cz
User Name : free@web-mmcomp.cz
Password : 1Free1234
Server požaduje ověření uživatele, a zde nastavte výše uvedené přihlašovací údaje.


Co dělat, když nejde internet nebo VoIP telefon?
Odpojte na několik sekund od el. energie veškerá zařízení jako např. switch, router, bezdrátového klienta apod. a znovu zapojte. Poté restartujte počítač. Pokud se porucha neodstraní, kontaktujte nás -> viz. Kontakty (servisní linka 734 461 946). Po nahlášení problému budou naši technici řešit danou závadu a pokusí se ji v krátké době vyřešit. V případě neoprávněného výjezdu účtujeme poplatky.


Jak se dostat do administrace VoIP?
Pro naše zákazníky, kteří od nás mají službu VoIP, máme webové rozhraní. Kde se můžete podívat na to kolik máte provoláno, na odchozí a příchozí hovory a mnohé dalsí. Vstup do této administrace je ZDE.


Mohu mít připojeno více počítačů?
Ano, můžete. Na jednu klientskou smlouvu, tedy za jeden paušální poplatek, můžete využívat více zařízení (PC, notebook atd.). Svým klientům dodáváme klientský acces point, který umí zároveň routovat. Takže stačí za toto klientské zařízení dát switch a nebo vysílací acces point, to už záleží na přání klienta, jestli bude chtít domácí síť řešit kabeláží a nebo bezdrátově.


Mohu dostat veřejnou IP adresu?
Veřejnou IP adresu dáváme ke všem tarifům, pokud máte zájem, kontaktujte nás -> viz. Kontakty (servisní linka 734 461 946). Za veřejnou ip adresu se účtuje 50Kč/měsíc. Vaší veřejnou ip adresu proroutujeme přímo až na Váš PC nebo na Vaše klientské zařízení.


Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák