Fotopast


fotopast Všeobecný popis fotopastí
Nač, že jsou fotopasti vlastně dobré? Jejich využití je opravdu velké, od fotografování zvířat v přírodě, až po střežení objektů, jako jsou černé skládky, manipulační skládky v lese, střežení chaty na odlehlém místě atd. Máte tak například přehled, v kolik hodin chodí zvěř na hromadu. Některé fotopasti dokonce disponují GSM bránou pro přenos fotografií na mobil nebo emailový účet. Za povšimnutí stojí i funkce pro pravidelné časové focení, která se počeštila, jako časosběrná funkce umožňující focení v časové smyčce. K čemu, že je to dobré? Můžete například fotit růst flory a získat tak jedinečnou sekvenci fotografií.

Kde fotopasti můžete použít? V místech, kde končí elektrifikace pro napájení bezpečnostních kamer, ústředen a různých podobných zařízení. Právě zde můžete nasadit fotopast. Ale co to vlastně
fotopast je?

Jedná se o zařízení velice kompaktní, nesoucí na sobě maskovací prvky kůry stromu nebo podobné kamuflážní zbarvení schopné pořizovat fotografie nebo video sekvence, které mohou být u dražších modelů s GSM bránou přenášeny na emailový účet nebo mobil.


SADALtl. ACCORN 5210MC OPTIMUM SECURITY MAXIMUM

Zboží Popis Cena
fotopast Accorn MC 5210MC 5290,-
skrinkaacorn Kovová uzamykací skříňka s polohovacím mechanismem 985,-
lanovyzamek průběžný lanový zámek 450,-
sd 8GB SD karta 250,-
baterie 8 ks lithiových baterií 360,-
Cena za komplet včetně DPH 20%: 7335,-

Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák