Nabídka

www
BEZ OMEZENÍ DAT - veškeré poskytované služby (pokud není uvedeno ve smlouvách jinak) jsou bez jakéhokoli objemového či obsahového omezení v rámci "Zákona o telekomunikacích". Tedy nestane se, že by byl zákazník sankcionován či zpomalen při nadměrném objemu přenosu dar (FUP) . Není to jako u některých mobilních operátorů, který mají neomezený internet s poznámkou pod čarou FUP 3GB, apod. . U nás je to opravdu neomezeno.

TECHNOLOGIE - držíme krok s vývojem technologií v telekomunikační technice, takže stále a stále dochází k "překonávání již překonaných hranic" :).


Tarif Rychlost Agregace Vybaveni Smlouva Cena/měsíc
Tarif 200 až 30 Mbit/s 1:5 Zapůjčeno zdarma 2 roky 200 Kč
Tarif 250 až 30 Mbit/s 1:5 Zapůjčeno zdarma 1 rok 250 Kč
Tarif 300 až 30 Mbit/s 1:5 do 1500 Kč Na neurčito 300 Kč


RYCHLOST - jedná se o maximální povolenou rychlost připojení zákazníka k vysílacímu bodu, čímž je i definována maximální rychlost přístupu k internetu. Rychlost se může měnit v závislosti na vzdálenosti zákazníka od vysílače, agregaci či povětrnostních podmínek.

AGREGACE - udává maximální počet účastníků, pro které je společně definovaná "RYCHLOST".

ZÁPŮJČENÍ VYBAVENÍ - zdarma zapůjčené vybavení pro příjem signálu (internetu). Toto vybavení je bezplatně zapůjčeno po dobu platnosti smlouvy o poskytování služeb. Po ukončení smlouvy může být požadováno vrácení vybavení. V případě nevrácení by pak byla požadována jeho úhrada v plné pořizovací ceně. Zapůjčené vybavení je majetkem zapůjčitele.

INSTALACE - v případě náročné instalace (montáže) vybavení může být požadována úhrada za práci technika, případně za instalační materiál. Pokud by byla požadována platba za instalaci, bude zákazník dopředu informován a požadováno odsouhlasení.

ZVÝHODNĚNÁ CENA - jde o nabídku podmíněnou minimální dobou platnosti smlouvy o poskytování služeb.

NÍZKÉ POŘIZOVACÍ NÁKLADY - při využití zvýhodněných služeb vás nemusí stát zřízení a využívání internetu ani korunu. Pokud potřebujete v domácnosti či firmě připojit více zařízení, stačí minimální investice do WiFi routeru, a vše je vyřešeno. Čas od času nabízíme speciální akce, kdy i toto vybavení pro domácí síť můžete získat zdarma.

PODPORA NA TELEFONU - v pracovní hodiny jsme vám kdykoli k dispozici na telefonních číslech, kde vám zkušený technik poradí či pokusí se vyřešit váš problém. Mimo pracovní hodiny vám poradíme formou SMS či emailu.pokryti voip hw technologie faq

Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák