Kamenný obchod

pc Zvažujete nákup počítače či notebook?
Koupě počítače či notebooku není zrovna levná záležitost a je velice důležité zvážit na co daný PC budete potřebovat, aby jste zbytečně nevyhodili peníze za to co ani nevyužijete. Pokud chcete třeba herní počítač, je zde spousta podmínek, které je třeba dodržet, aby byl počítač vyvážený. Koupíte kdesi levně, a draze budete doplňovat. U nás Vám obchodník rád pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího pro Vaše potřeby.


tiskarna Chcete levně tisknout?
Jasně, poradíme Vám podle předpokládaného množství tisku jakou tiskárnu vybrat. Nevíte jaký inkoust či toner do tiskárny? Originál stojí víc než tiskárna? Rádi Vám nabídneme alternativu, případně poradíme, jak ušetřit při výměně tiskárny.Dále v naší prodejně najdete:
Příslušenství k PC a notebookům, monitory,myši a klávesnice (drátové i bezdrátové), webové kamery, sluchátka, mikrofony, reproduktory, herní ovladače, flashdisky, paměťové karty, externí disky, paměťová media - CD, DVD, diskety, obaly - boxy - pouzdra na CD a DVD, wi-fi routery, pevné disky, čtecí mechaniky, kalkulátory (školní i kancelářské), ruční svítilny, všechny běžně používané druhy tužkových a knoflíkových baterií, různé propojovací a prodlužovací kabely, úsporné žárovky.
Na prodejně provádíme černobílý (do A3) a barevný (do A4) tisk a kopírování, laminaci a kroužkovou vazbu. Výrobu razítek značky Colop - do 24 hod. Ceny jsou platné dle našeho E-SHOPU.

prodejna
Otevírací doba

Po-Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 11:00


servispc lyoness kontakt

Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák