O nás

Vznik v OD Dvořák v Táboře (1994-1998)
Firma Martin Mazanec, MM-personal computer je na trhu od dubna roku 1994. V této době jsme se zaměřovali převážně maloobchodním prodejem počítačů a počítačové techniky. Maloobchodní prodejnu jsme měli v OD Dvořák v Táboře. V průběhu roku 1995 byla přidána k sortimentu počítačů ještě telekomunikační technika. V krátké době jsme se stali jednou z významných společností operujících na táborském trhu.

Druhá prodejna v Táboře (1998-2004)
V roce 1998 jsme získali další prostory pro zřízení druhé provozovny po řeznictví na Husově náměstí v Táboře. Tato prodejna byla zaměřena převážně na stavbu počítačů a jejich servis.

Změna právní formy (2004-2008)
V roce 2004 jsme transformovali živnostenskou firmu Martin Mazanec na společnost s ručením omezeným, firmu MM-personal computer s.r.o. Postupně pak došlo k převedení aktivit na tuto společnost. Pomyslným milníkem byl rok 2005, kdy jsme řešili ON-LINE spojení mezi provozovnou OD Dvořák a prodejnou na Husově náměstí. Za tímto účelem jsme zakoupili spoj bod-bod (PtP), v té tobě jednu z prvních technologií WiFi v pásmu 2,5GHz. Vzhledem k nástupu masivního užívání internetu a rychlému vývoji bezdrátových technologií, které začali vymezovat z trhu pevné telefonní linky s modemy, tak i naše firma podlehla novým trendům a začala se zabývat prodejem a instalací bezdrátové WiFi techniky.

Poskytujeme připojení k internetu (2008)
Nutnost rychlého a spolehlivého internetu donutila naší firmu investovat do zřízení kvalitní konektivity k internetu. Nejprve to bylo formou technologie xHDSL, postupně pak přechod na mnohonásobně vyšší konektivitu pomocí jiných technologií. Protože jsme zaznamenali zájem o přístup k internetu i v menších vesnicích, na které další poskytovatelé internetových služeb moc nehleděli, tak jsme vystavěli malou WiFi síť pro Turovec a Novou Ves u Chýnova, pomocí které jsme poskytovali internet.

Jsme významný WiFi operátorem na Táborsku (2009)
S masivním rozvojem internetu šel ruku v ruce i růst naší WiFi sítě. Rozšířili jsme se do dalších okolních vesnic a posléze i menších měst. V tomto roce uzavíráme prodejnu v OD Dvořák v Táboře.

Další rozmach WiFi sítě 2010-20xx
Firma se rozšířila o další spolupracovníky. Rozdělili jsme mezi ně činnost v maloobchodě a e-shopu a na instalace a obsluhu internetové technologie. Stali jsme se součástí provizního systému Lyoness, který nabízí všem zákazníkům získat z nákupu zpětný rabat (v projektu jsou zapojeny i velké řetězce jako je TESCO, Interspar, BAŤA, ÖMV a další).

Zároveň jsme se podíleli na vzniku nové společnosti MH-PRINT CZ s.r.o., která se zabývá výrobou renovovaných tonerových a inkoustových kazet včetně jejich velkoobchodním i maloobchodním prodejem.

logo

Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák