Technologie

summit Naše společnost se snaží být vždy o něco lepší. I proto vkládáme zhruba 80% zisku zpět do obnovy technologií. V srpnu 2009 jsme nasadili na páteřní sítě nové mikrovlnné 10GHz technologie od společnosti SUMMIT Development a ALCOMA, tedy profesionální spoje Point To Point (PtP) na 100MB-300MB rychlostech.

Tyto spoje postupně nasazujeme na všechny páteřní spoje.

Ostatní spoje provozujeme na PtP na frekvenci 5 GHz s přenosy cca 20-50 MB, podle množství uživatelů.

Zároveň všechny nejdůležitější spoje zálohujeme ještě druhým spojem a zálohou el. sítě.

Vysílače pro jednotlivé oblasti pracují v systému Mikrotik RouterOS na velice výkonných PC serverech. mikrotik Tím osahujeme několikanásobně předimenzovaný výkon pro tyto body ( zátěž při plném zatížení je pod 20-ti procenty procesorového i paměťového výkonu ) a minimální odezvu na NIX.CZ (pod 8 ms). Díky tomuto výkonu je možnost garance bezproblémové služby VoIP, online her, sledování online TV vysílání atd.
Pro koncová zařízení zákazníků používáme frekvenčních rozsahů 2,4GHz, 3,5GHz a 5 GHz, založených na standardech protokolů 802.11a,b,g,n, jež jsou volně využitelná pásma (mimo 3,5GHz a za dodržení povoleného výkonu dle ČTÚ).

Všechny naše body jsou sledovány speciálním dohledovým sw každých 5 minut, takže co se týče páteří a koncových vysílačů, víme o závadě vždy okamžitě a rychle se ji snažíme řešit.

To co nejsme sami schopni ovlivnit je zarušení mezi zákazníkem a našim vysílačem. Proto se může stát, že dojde k výpadku u jednotlivců, to nezjistíme, nicméně na základě oznámení SMS zprávou vše řešíme.

Internet - podpora

telefon
Oznámení servisů

Zaregistrování nových instalací


734 46 19 46

od 9:00 do 18:00
(mimo víkend)

O víkendech a mimo pracovní
dobu zasílejte SMS na
tel: 603 249 811

Info pro klienty

help V této sekci najdete - co dělat pokud nejde internet, jak nastavit poštovního klienta a mnohé další rady a tipy. Nebo-li FAQ - často kladené otázky a další důležité informace.


info

Aktuální akce

akce
Zde najdete aktuální akční nabídky, které jsme pro Vás připravili a
připravujem, jak pro internet tak i pro prodejnu.


info
2014 © MM-personal computer s.r.o. | webadmin: Martin Novák